Продукція > OMEGA > IEC-TFCC-015-30M
IEC-TFCC-015-30M
IEC-TFCC-015-30M Omega
TFIR_CH_CI_CC_CY_AL.pdf
Виробник: Omega
Description: INSULATED THERMOCOUPLE WIRE, FIN
Packaging: Spool
Length: 98.43' (30.00m)
Wire Gauge: 28 AWG
Jacket (Insulation) Material: Perfluoroalkoxy (PFA)
Conductor Strand: Solid
Operating Temperature: 0°C ~ 260°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.015" (0.38mm)
Conductor Material: Copper Alloy, Nickel Coated
Jacket Color: White
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSULATED THERMOCOUPLE WIRE, FIN, Packaging: Spool, Length: 98.43' (30.00m), Wire Gauge: 28 AWG, Jacket (Insulation) Material: Perfluoroalkoxy (PFA), Conductor Strand: Solid, Operating Temperature: 0°C ~ 260°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.015" (0.38mm), Conductor Material: Copper Alloy, Nickel Coated, Jacket Color: White.