Продукція > VISHAY / DALE > IFDC2525DZER471M
IFDC2525DZER471M
IFDC2525DZER471M Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 470UH 0.32A 2.200 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук