Продукція > VISHAY / DALE > IFDC5050JZER330M
IFDC5050JZER330M
IFDC5050JZER330M Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 33UH 4.4A 52 MOHM SMD
на замовлення 344 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук