Продукція > VISHAY DALE > IFDC5050JZER390M
IFDC5050JZER390M
IFDC5050JZER390M Vishay Dale
doc?34635
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 39UH 4.2A 66 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 66mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 39 µH
Current Rating (Amps): 4.2 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 39UH 4.2A 66 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 66mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 39 µH, Current Rating (Amps): 4.2 A.