Продукція > VISHAY / DALE > IFSC2020DZER221M01
IFSC2020DZER221M01
IFSC2020DZER221M01 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 220UH 0.5A 1.820 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук