Продукція > VISHAY / DALE > IFSC3232DBER180M02
IFSC3232DBER180M02
IFSC3232DBER180M02 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 18UH 2.6A 69 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук