Продукція > VISHAY / DALE > IFSC3232DBER750M02
IFSC3232DBER750M02
IFSC3232DBER750M02 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 75UH 1.3A 274 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук