Продукція > VISHAY / DALE > IFSC3232DBER910M02
IFSC3232DBER910M02
IFSC3232DBER910M02 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 91UH 1.1A 354 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук