IGP30N60H3 Infineon
infineon-igp30n60h3-ds-v02_02-en.pdf
Код товару: 113378
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Infineon
Корпус: TO-220-3
Vces: 600 V
Vce: 1,95 V
Ic 25: 60 A
Ic 100: 30 A
Pd 25: 187 W
td(on)/td(off) 100-150 град: 18/207
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IGP30N60H3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
IGP30N60H3 IGP30N60H3 Виробник : Infineon Technologies Infineon_IGP30N60H3_DataSheet_v02_02_EN.pdf IGBTs 600V 30A 187W