IGT2731M130
IGT2731M130 Integra Technologies Inc.
datasheet-igt2731m130.pdf
Виробник: Integra Technologies Inc.
Description: RF MOSFET HEMT 50V PL44A1
Packaging: Tray
Package / Case: PL44A1
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2.7GHz ~ 3.1GHz
Configuration: N-Channel
Power - Output: 130W
Gain: 16dB
Technology: HEMT
Supplier Device Package: PL44A1
Voltage - Rated: 16 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 25 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET HEMT 50V PL44A1, Packaging: Tray, Package / Case: PL44A1, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 2.7GHz ~ 3.1GHz, Configuration: N-Channel, Power - Output: 130W, Gain: 16dB, Technology: HEMT, Supplier Device Package: PL44A1, Voltage - Rated: 16 V, Voltage - Test: 50 V, Current - Test: 25 mA.