IH03EB500K
IH03EB500K Vishay Dale
ih.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 50UH 5.6A 50 MOHM TH
Packaging: Bag
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder
Size / Dimension: 0.800" Dia x 0.875" L (20.32mm x 22.23mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Part Status: Active
Inductance: 50 µH
Current Rating (Amps): 5.6 A
на замовлення 133 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 50UH 5.6A 50 MOHM TH, Packaging: Bag, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder, Size / Dimension: 0.800" Dia x 0.875" L (20.32mm x 22.23mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 8A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Part Status: Active, Inductance: 50 µH, Current Rating (Amps): 5.6 A.
Інші пропозиції IH03EB500K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IH03EB500K IH03EB500K Виробник : Vishay / Dale ih.pdf Power Inductors - Leaded IH-3 50 10% EB e2