IH10BQ101K
IH10BQ101K Vishay / Dale
ih.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded Radial Hi Cur 100uH
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 10A 30 MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder, Size / Dimension: 0.935" Dia x 1.625" L (23.75mm x 41.28mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 30mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 7A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 10 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IH10BQ101K IH10BQ101K Виробник : Vishay Dale ih.pdf Description: FIXED IND 100UH 10A 30 MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder
Size / Dimension: 0.935" Dia x 1.625" L (23.75mm x 41.28mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 30mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 7A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 10 A