IH10EB100K Vishay Dale
ih.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 10UH 16A 12 MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder
Size / Dimension: 0.635" Dia x 1.125" W (16.13mm x 28.58mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 12mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 19A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 16 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 16A 12 MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder, Size / Dimension: 0.635" Dia x 1.125" W (16.13mm x 28.58mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 12mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 19A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 16 A.
Інші пропозиції IH10EB100K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IH10EB100K IH10EB100K Виробник : Vishay / Dale ih.pdf Power Inductors - Leaded IH-10 10 10% EB e2