IH15EB100K
IH15EB100K Vishay / Dale
ih.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded IH-15 10 10% EB e2
на замовлення 67 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 20A 10 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder, Size / Dimension: 0.700" Dia x 1.687" L (17.78mm x 42.85mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 10mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 19A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 20 A.
Інші пропозиції IH15EB100K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IH15EB100K Виробник : Vishay Dale ih.pdf Description: FIXED IND 10UH 20A 10 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder
Size / Dimension: 0.700" Dia x 1.687" L (17.78mm x 42.85mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 10mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 19A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 20 A