Продукція > VISHAY > IHB4BV102K
IHB4BV102K
IHB4BV102K Vishay
ihb.pdf
Виробник: Vishay
Inductor High Current Filter Unshielded Wirewound 1000uH 10% 1KHz 3.3A 0.216Ohm DCR RDL Bulk
Написати відгук
Інші пропозиції IHB4BV102K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHB4BV102K IHB4BV102K Виробник : Vishay / Dale Power Inductors - Leaded Radial 1KuH 10%