IHB4BV4R7M Vishay Dale
ihb.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 4.7UH 27.6A 3 MOHM TH
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 1.600" Dia (40.64mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 3mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 1.030" (26.16mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 27.6 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 27.6A 3 MOHM TH, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 1.600" Dia (40.64mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 3mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 1.030" (26.16mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 27.6 A.