Продукція > VISHAY > IHB4EB102K
IHB4EB102K
IHB4EB102K Vishay
ihb.pdf
Виробник: Vishay
Inductor High Current Filter Unshielded Wirewound 1000uH 10% 1KHz 3.3A 0.216Ohm DCR RDL Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHB4EB102K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHB4EB102K IHB4EB102K Виробник : Vishay / Dale Power Inductors - Leaded IHB-4 1K 10% EB e2