IHB4EB330K Vishay Dale
ihb.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 33UH 14.4A 11 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 1.600" Dia (40.64mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 11mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 1.030" (26.16mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 14.4 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 14.4A 11 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 1.600" Dia (40.64mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 11mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 1.030" (26.16mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 14.4 A.