IHD1BH123L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 12MH 100MA 26 OHM TH
Tolerance: ±15%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 26Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 70mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Inductance: 12 mH
Current Rating (Amps): 100 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12MH 100MA 26 OHM TH, Tolerance: ±15%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.270" Dia x 0.700" L (6.85mm x 17.78mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 26Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 70mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Inductance: 12 mH, Current Rating (Amps): 100 mA.