IHD1EB1R2L
IHD1EB1R2L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1.2UH 5A 10 MOHM TH
на замовлення 52 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук