IHD3EB100L
IHD3EB100L Vishay / Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 10uH 15%
на замовлення 79 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 4A 16 MOHM TH.
Інші пропозиції IHD3EB100L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHD3EB100L IHD3EB100L Виробник : Vishay Dale ihd.pdf Description: FIXED IND 10UH 4A 16 MOHM TH