IHD3EB180L
IHD3EB180L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 18UH 4A 22 MOHM TH
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук