IHD3EB560L
IHD3EB560L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 56UH 3.2A 43 MOHM TH
на замовлення 230 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук