IHD3EB5R6L
IHD3EB5R6L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 5.6UH 4A 11 MOHM TH
на замовлення 180 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук