IHD3EB680L
IHD3EB680L Vishay Dale
ihd.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 68UH 2.5A 59 MOHM TH
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук