Продукція > VISHAY / DALE > IHDM1107BBEV120M3A
IHDM1107BBEV120M3A
IHDM1107BBEV120M3A Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 12UH 35A 2.2 MOHM TH AEC-Q
на замовлення 358 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук