Продукція > VISHAY / DALE > IHDM1107BBEV1R5M3A
IHDM1107BBEV1R5M3A
IHDM1107BBEV1R5M3A Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 1.5UH 91A 0.36 MOHM TH AEC-Q
на замовлення 232 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук