Продукція > VISHAY / DALE > IHDM1107BBEV2R7M3A
IHDM1107BBEV2R7M3A
IHDM1107BBEV2R7M3A Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 2.7UH 72A 0.58 MOHM TH AEC-Q
на замовлення 355 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук