Продукція > VISHAY / DALE > IHDM1107BBEV8R2M3A
IHDM1107BBEV8R2M3A
IHDM1107BBEV8R2M3A Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 8.2UH 39A 1.53 MOHM TH AEC-Q
на замовлення 358 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук