Продукція > VISHAY / DALE > IHDM1107BBEVR68M3A
IHDM1107BBEVR68M3A
IHDM1107BBEVR68M3A Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - Leaded 0.68UH 125A 0.27 MOHM TH AEC-Q
на замовлення 360 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук