Продукція > VISHAY / DALE > IHDV0808ACES1R9M30
IHDV0808ACES1R9M30
IHDV0808ACES1R9M30 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD FIXED IND 1.9UH 30A 1.5kV SMD;Tray packaging 150 pcs per box
на замовлення 140 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук