Продукція > VISHAY / DALE > IHDV0808ACES1R9M3A
IHDV0808ACES1R9M3A
IHDV0808ACES1R9M3A Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD FIXED IND 1.9UH 30A 1.5kV SMD AEC-Q; Tray packaging 150 pcs per box
на замовлення 149 шт:
Написати відгук