Продукція > VISHAY / DALE > IHLL0806AZEZ2R2M1Z
IHLL0806AZEZ2R2M1Z
IHLL0806AZEZ2R2M1Z Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 2.2uH 2.3A 120mOhm SMD
на замовлення 4098 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук