Продукція > VISHAY / DALE > IHLL1008ABEZ4R7M1Z
IHLL1008ABEZ4R7M1Z
IHLL1008ABEZ4R7M1Z Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 4.7uH 20% 1.8A 190mOhm
на замовлення 8560 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук