Продукція > VISHAY DALE > IHLM2525CZEB100M01
IHLM2525CZEB100M01 Vishay Dale
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 10UH 3A 105 MOHM SMD
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 3A 105 MOHM SMD, Packaging: Bulk.