Продукція > VISHAY DALE > IHLM2525CZER100M06
IHLM2525CZER100M06
IHLM2525CZER100M06 Vishay Dale
ihlm-2525cz-06.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 10UH 3A 97.71 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 97.71mOhm
Current - Saturation (Isat): 7A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 3A 97.71 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 97.71mOhm, Current - Saturation (Isat): 7A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLM2525CZER100M06 IHLM2525CZER100M06 Виробник : Vishay / Dale ihlm-2525cz-06.pdf Power Inductors - SMD 1 UH 20%