Продукція > VISHAY DALE > IHLM2525CZER1R0M06
IHLM2525CZER1R0M06 Vishay Dale
ihlm2506.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1UH 11A 8.44 MOHM SMD
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук