Продукція > VISHAY DALE > IHLM2525CZER1R5M07
IHLM2525CZER1R5M07 Vishay Dale
lm25cz07.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1.5UH 9A 14.5 MOHM SMD