Продукція > VISHAY / DALE > IHLM2525CZER2R2M06
IHLM2525CZER2R2M06
IHLM2525CZER2R2M06 Vishay / Dale
ihlm-2525cz-06.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD IHLM-2525CZ-06 2.2 20% ER e3
на замовлення 1660 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 8A 17.73MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 17.73mOhm, Current - Saturation (Isat): 14A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLM2525CZER2R2M06 IHLM2525CZER2R2M06 Виробник : Vishay Dale ihlm-2525cz-06.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 8A 17.73MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 17.73mOhm
Current - Saturation (Isat): 14A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 8 A