Продукція > VISHAY DALE > IHLM2525CZER3R3M06
IHLM2525CZER3R3M06 Vishay Dale
ihlm2506.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 3.3UH 6A 28.21 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук