Продукція > VISHAY DALE > IHLM2525CZER3R3M07
IHLM2525CZER3R3M07 Vishay Dale
lm25cz07.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 3.3UH 6A 28.21 MOHM