Продукція > VISHAY DALE > IHLM2525CZER4R7M06
IHLM2525CZER4R7M06 Vishay Dale
ihlm2506.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 4.7UH 5.5A 37.11 MOHM
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук