Продукція > VISHAY DALE > IHLM2525CZER4R7M07
IHLM2525CZER4R7M07 Vishay Dale
lm25cz07.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 4.7UH 5.5A 37.11 MOHM