Продукція > VISHAY DALE > IHLM2525CZER8R2M07
IHLM2525CZER8R2M07
IHLM2525CZER8R2M07 Vishay Dale
ihlm-2525cz-07.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 8.2UH 4A 61.47MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 61.47mOhm
Current - Saturation (Isat): 7.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 4 A