Продукція > VISHAY DALE > IHLM2525CZERR68M07
IHLM2525CZERR68M07 Vishay Dale
lm25cz07.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 680NH 15.5A 5.2 MOHM
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IHLM2525CZERR68M07
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IHLM2525CZERR68M07 IHLM2525CZERR68M07 Виробник : Vishay / Dale lm25cz07.pdf Power Inductors - SMD 0.68 UH 20%