Продукція > VISHAY / DALE > IHLP1008ABEZR15M5A
IHLP1008ABEZR15M5A
IHLP1008ABEZR15M5A Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 0.15uH 20% 6.5A 15mOhm AEC-Q200
на замовлення 5899 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук