Продукція > VISHAY / DALE > IHLP1008ABEZR47M5A
IHLP1008ABEZR47M5A
IHLP1008ABEZR47M5A Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 0.47uH 20% 4.7A 26mOhm AEC-Q200
на замовлення 3071 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук