Продукція > VISHAY / DALE > IHLP1210ABEZ4R7M5A
IHLP1210ABEZ4R7M5A
IHLP1210ABEZ4R7M5A Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 4.7uH 20% 1.8A 180mOhm AEC-Q200
на замовлення 1280 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук