Продукція > VISHAY / DALE > IHLP1210ABEZR47M5A
IHLP1210ABEZR47M5A
IHLP1210ABEZR47M5A Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 0.47uH 20% 5.1A 22mOhm AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук