IHM2PM182K Vishay Dale
ihm2.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1.8MH 770MA 2.42OHM TH
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Horizontal
Size / Dimension: 1.000" L x 0.500" W (25.40mm x 12.70mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.42Ohm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.560" (14.22mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.8 mH
Current Rating (Amps): 770 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.8MH 770MA 2.42OHM TH, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Horizontal, Size / Dimension: 1.000" L x 0.500" W (25.40mm x 12.70mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.42Ohm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.560" (14.22mm), Part Status: Active, Inductance: 1.8 mH, Current Rating (Amps): 770 mA.